Teslimat Bilgileri

Teslimat Şartları
Ürün teslimatlarımızda Kargo Firması kullanılmaktadır. Teslimat süresi Tüm Türkiye’ye 2 ila 5 iş günüdür. Kargo Firmasının Türkiye'deki ücra bölgelere gidememesi durumunda siparişi veren kişi Kargo Firmasının en yakın şubesinden sipariş verdiği ürünü teslim alabilir.
Saat 14.00' ten sonra gelen siparişler yoğunluk durumunda bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cumartesi günü 14.00'ten sonra gelen siparişler takip eden pazartesi günü alınmış olarak kabul edilir. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.
Ürünler sadece siparişin verildiği adreste siparişi veren kişiye teslim edilir.
Teslimatın gerçekleşebilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini ve telefonunu vermeniz yararlı olacaktır. Verilen adreste bulunamayan müşterinin ürünü ilgili şubeye götürülür. Buradan 4 gün içinde alınmayan ürünler iade edilir.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve ürünü hatasız teslim aldığınızı kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra hasar/eksik ürün sebebiyle iade kabul edilmeyecektir.
Ürünlerin Garantisi
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ve/veya zamanla ortaya çıkabilecek sorunlar için lütfen bize başvurunuz.
Tüm ürünler garanti altındadır.
Sipariş Durumu
Siparişiniz onaylandığında kargo bilgileri ile birlikte sizlere e-mail ile gönderilecektir.
Siparişinizin durumunu daha detaylı öğrenmek için Hesabım bölümüne girip Onay Bekliyor, Onaylandı, Kargoya Verildi ve Kargoya verildiyse Gönderi Takip No ile siparişinizi online takip edebilirsiniz.

 

Whatsapp İletişim Hattı